• Wizyta w magicznym kompleksie sportowym Caja Magica
  • Mecze II i III rundy turniejów ATP i WTA
  • Sesje dzienne na Korcie Centralnym im. Manolo Santany
  • Mnóstwo emocji na kortach bocznych
  • Zwiedzanie Madrytu
  • Relaks w pięknych parkach

Mutua Madrid Open 2025

Wyjazd: 23-05-2025
Powrót: 26-05-2025

Madryt to piękne miasto – pełne uroczych parków, słynnych muzeów i doskonałych restauracji. Najbardziej jednak lubimy spędzać czas na Mercado San Miguel (pycha tapasy i zimna Cava) i w Caja Magica (magiczne pudełko wypełnione… tenisistami).

O turnieju

Przepiękny kompleks kortów tenisowych Caja Magica! To właśnie tam odbywa się na przełomie kwietnia i maja prestiżowy turniej Mutua Madrid Open, zaliczany do rangi Masters. Dyrektorem imprezy jest Feliciano Lopez – znany hiszpański tenisista, triumfator m.in. deblowego French Open oraz 4-krotny ćwierćfinalista singlowych rozgrywek wielkoszlemowych.

 

Turniej rozgrywany jest na nawierzchni ziemnej, w końcu jesteśmy w Hiszpanii!

 

W 2009 roku zawody rozegrano na nietypowej niebieskiej mączce, jednak ze względu na niezadowolenie tenisistów, po turnieju federacja ATP zakazała gry na tej nawierzchni.

 

Tytułu wśród mężczyzn będzie bronił ponownie Carlos Alcaraz. Wśród pań w 2023 r. zwyciężyła Arina Sabalenka, która pokonała Igę Świątek.

Turniej w Mutua w Madrycie to wielkie widowisko
Odwiedzimy Madryt po zachodzie słońca i jego atrakcje
Podczas Mutua Madryt Open odwiedzimy centrum Madrytu

Zwiedzamy:

Noclegi:

Petite Palace Cliper - Gran Via

Zamieszkamy w hotelu Petite Palace Cliper - Gran Via, w samym centrum Madrytu, tuż przy najsłynniejszej ulicy miasta Gran Via! Od słynnego placu Puerta del Sol będzie nas dzieliło zaledwie 350 metrów. Na korty Caja Magica dojedziemy metrem. Do naszej dyspozycji będą tu pokoje 2, 3 i 4-osobowe. W każdym z nich znajduje się łazienka z zestawem kosmetyków i telewizor. Na terenie całego budynku jest dostęp do wi-fi. Codziennie rano będą na nas czekały pyszne śniadania w formie bufetu.

Treningi:

trenerzy

Cena zawiera:

Wszystkie szczegóły wyjazdu pojawią się do najpóźniej w październiku 2024

Cena nie zawiera:

 

Zapisz się na wyjazd

Polecamy wyjazd:

Tenis w raju, pyszne jedzenie i zakwaterowanie w ośrodku, w którym trenowali Serena Williams i Grigor Dimitrov!