Polecamy wyjazd:
Adriatyk jakiego nie znaliście, słoneczne Boże Ciało i tenis od rana do nocy!
Relaksmisja kocha tenis! Gramy, prowadzimy własną ligę i organizujemy wyjazdy tenisowe na największe turnieje ATP i WTA oraz obozy tenisowe dla dorosłych i dzieci w najciekawszych miejscach świata.
Największe emocje, pełne trybuny i mecze, które ogląda cały świat. A Ty jesteś tam na żywo i zbijasz piątki z Alcarazem i Sinnerem
Świetny tenis + klimat miasta = idealny wyjazd. Często bliżej zawodników, bliżej akcji, bliżej całego tenisowego świata.
Często bliżej kortu, bliżej zawodników i jeszcze więcej luzu – idealne połączenie sportu i city breaka.
Od Australii wszystko się zaczęło. Tu bywaliśmy jeszcze gdy korty w Melbourne były zielone. Wróciliśmy po latach by pokazać naszym podopiecznym za co kochamy Australię. Na własnej skórze przekonacie się dlaczego okrzyknęliśmy Sydney naszym drugim domem i jak wdrożyliśmy do życia filozofię „no worries mate”.
Miłość do tego kraju i tenisa dostrzegli w nas organizatorzy AO i powitali w gronie Oficjalnych Biur Podróży Australian Open. Jesteśmy jedynym takim biurem podróży w Polsce.
Razem z Klubem Sportowym Grzegórzecki i Fame Sport w Krakowie jesteśmy organizatorem największej amatorskiej ligi tenisowej w Polsce. Co sezon uczestniczy w niej około 500 osób, a zwycięzcy zabierani są na turnieje ATP/WTA, a także na wielkie szlemy. Relaksmisja Tennis League od początku swojego istnienia, a więc od 2014 roku, wyłoniła już ponad 90 ligowiczów. Kibicowali oni najlepszym tenisistom świata na turniejach w Rzymie, Hamburgu, Paryżu, Madrycie, Halle, Londynie, Monte Carlo czy Stuttgarcie.
Jeżeli kochasz tenis tak jak my i nastawiasz budzik na 5 rano, żeby obejrzeć rozgrzewkę przed drugą rundą Indian Wells, z pewnością zainteresują Cię najświeższe informacje o naszych wyjazdach. Zapisz się na nasz newsletter!
Adriatyk jakiego nie znaliście, słoneczne Boże Ciało i tenis od rana do nocy!